Najczęściej zadawane pytania

Jeśli nurtują Cię jakieś pytania związane z konferencją sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się poniżej.

 1. Gdzie odbywa się konferencja?

  GrafConf 2018, podobnie jak w zeszłym roku, odbędzie się w nowoczesnych wnętrzach Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki przy alei Solidarności 1-3 w Toruniu. Wykłady przeprowadzone zostaną w przestronnej Sali Koncertowej mogącej pomieścić około 900 osób. Do dyspozycji uczestników będzie także Sala Kameralna, gdzie prezentowali się będą nasi partnerzy, trzy sale konferencyjne, w których odbędą się warsztaty, a także trzypiętrowe foyer. Więcej informacji na temat samego miejsca znajuje się tutaj.

 2. W jakich godzinach trwać będzie konferencja?

  Konferencja trwać będzie od godziny 10.00 do 19.30. Rejestrację rozpoczniemy o 9.00.

 3. Jak kupić bilet na konferencję?

  Bilet na GrafConf można kupić jedynie za pośrednictwem naszej strony. Aby to zrobić, należy udać się na stronę kup bilet, wybrać ilość biletów, jakie chcemy kupić, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami.

 4. Czy są jakieś zniżki grupowe?

  Tak, przygotowaliśmy specjalne zniżki dla grup liczących więcej niż 5 osób. Aktualne ceny znajdziesz na stronie kup bilet.

 5. Ilu prelegentów wystąpi?

  Na GrafConf 2018 wystąpi co najmniej 8 zaproszonych przez nas prelegentów, którzy poruszać będą tematy związane z projektowaniem stron, brandingiem, ilustracją oraz prowadzeniem własnej firmy. Dodatkowo na godzinę scenę oddamy wyłonionym wcześniej uczestnikom, którzy poprowadzą 10-minutowe lightning talks, czyli szybkie prelekcje na wybrany przez nich temat. Więcej informacji na temat prelegentów znajdziesz tutaj.

 6. Czy podczas konferencji odbędą się warsztaty?

  Tak, podczas trwania konferencji, równolegle z wykładami, prowadzone będą także dwugodzinne warsztaty ze specjalistami. O tematach warsztatów i szczegółach zapisów na nie, będziemy informować nieco później.

 7. Jak zostać partnerem lub sponsorem?

  Wciąż szukamy partnerów i sponsorów, którzy chcą zaangażować się w tworzenie naszej konferencji. Więcej szczegółów uzyskasz pod adresem konferencja@grafconf.pl.

 8. Jak mogę zostać prelegentem?

  Lista prelegentów jest już zamknięta, wciąż jednak zbieramy zgłoszenia w ramach lightning talks, czyli krótkich prelekcji uczestników. Jeśli chcesz zostać jednym z nich – nagraj 10 minutowe wideo zawierające wystąpienie, które chcesz poprowadzić i wyślij na konferencja@grafconf.pl w temacie podając „Lightning Talks”. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy sześć, które ustawimy w preferowanej przez nas kolejności. Ich autorzy otrzymają wejściówki oraz możliwość wystąpienia na scenie. Podczas konferencji wystąpią cztery osoby, w razie nieobecności którejś z nich – miejsce zajmie kolejna. Wszystkie wystąpienia będą nagrywane.

 9. Czy mogę otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie?

  Pewnie! Zaświadczenia nie są wystawiane automatycznie, dlatego jeśli chcesz je dostać – daj nam znać wcześniej (i odbierz podczas konferencji), albo po wydarzeniu (prześlemy Ci je mailowo).

 10. Przyjadę samochodem, gdzie znajdę parking?

  Na terenie CKK Jordanki znajduje się płatny podziemny parking (możesz go obejrzeć na tym filmie), który umożliwia zakup całodobowego abonamentu (w cenie 30 zł), albo opłatę za wystane godziny (3 zł). Szczegółowy cennik znajdziesz tutaj. Dostępnych jest 185 miejsc parkingowych, dlatego nie ma gwarancji, że wszystkim uczestnikom uda się tam zaparkować.

  Możesz też zostawić samochód na innych płatnych parkingach w centrum Torunia, z których dotarcie pieszo na konferencję zajmie tylko chwilę:

  • parking podziemny przy Centrum Sztuki Współczesnej, ul. Wały Sikorskiego 13: czynny od 8.00 do 20.00, 3 zł za godzinę, 30 zł za dobę — 4 minuty pieszo,
  • parking naziemny, ul. Wały Sikorskiego 23: całodobowy, 3 zł za godzinę, 36 zł za dobę — 6 minut pieszo,
  • parking podziemny i naziemny, pl. Św. Katarzyny: całodobowy, 2,50 zł za godzinę, 30 zł za dobę — 12 minut pieszo,
  • parking naziemny, ul. Bulwar Filadelfijski: całodobowy, 3,50 zł za godzinę, 25 zł za dobę — 13 minut pieszo,

  Ceny na dzień 31 lipca 2018 r. Bardzo prosimy o zapoznawanie się z cennikiem parkingu bezpośrednio przed wjazdem na niego. Więcej informacji na temat płatnych parkingów znajdziecie w Toruńskim Serwisie Turystycznym.

  Oczywiście można też skorzystać z bezpłatnych parkingów na terenie toruńskiej Strefy Płatnego Parkowania, która w piątek po 18, a także w soboty i niedziele jest bezpłatna. Dojście z dowolnego miejsca w Strefie zajmie maksymalnie 15 minut. Oprócz tego można spróbować szczęścia na parkingu przy Cinema City (wjazd od ulicy Gałczyńskiego lub al. 700-lecia Torunia) - ten parking znajduje się dosłownie na przeciwko CKK Jordanki.

 11. Jak dojechać na wydarzenie komunikacją zbiorową?

  Osoby mieszkające w Toruniu na pewno sobie z dojazdem na konferencję poradzą, dlatego tutaj opiszemy jedynie, jak dotrzeć na konferencję z dworca kolejowego i autobusowego.

  Z głównego dworca kolejowego:

  • autobusem nr 22 (kierunek Na Skarpie) — należy wsiąść na przystanku Dworzec Główny na ulicy Kujawskiej i wysiąść na przystanku Aleja Solidarności. Aby dojść do CKK Jordanki należy przejść przez ulicę - czas jazdy około 11 minut, odjazdy co około 7 minut,
  • autobusem nr 27 (kierunek Barbarka) — należy wsiąść na przystanku Dworzec Główny na ulicy Kujawskiej i wysiąść na przystanku Aleja Solidarności. Aby dojść do CKK Jordanki należy przejść przez ulicę - czas jazdy około 11 minut, odjazdy co około 7 minut,
  • autobusem nr 12 (kierunek Osiedle Leśne - Polana) — należy wsiąść na przystanku Dworzec Główny na ulicy Podgórskiej i wysiąść na przystanku Aleja Solidarności. Aby dojść do CKK Jordanki należy przejść przez ulicę - czas jazdy około 10 minut, odjazdy co około 6 minut,

  Z dworca autobusowego:

  Jeśli do Torunia przyjedziesz autobusem, najsensowniejszą metodą dostania się do CKK Jordanki będzie przybycie tej drogi pieszo, co powinno zająć około 7 minut.

Niestety nie znaleźliśmy odpowiedzi na Twoje pytanie. Napisz do nas na konferencja@grafconf.pl. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.