Kontakt

Masz pytania, chcesz się czegoś dowiedzieć, a może zostać partnerem naszej konferencji? Jeśli tak – zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli chcesz wysłać coś do nas pocztą tradycyjną, napisz na adres:
OH! Studio s.c. Aleksandra Tulibacka, Hubert Tulibacki
ul. Fordońska 246 lok. 1002, 85-766 Bydgoszcz

Informacje prasowe i akredytacja

Prowadzisz bloga, stronę, popularne konto na Facebooku czy Instagramie? Możesz otrzymać od nas akredytację prasową. Napisz na konferencja@grafconf.pl, aby dowiedzieć się więcej.

pobierz materiały prasowe

Masz jakieś pytania?

Z pewnością jest ich sporo. Zebraliśmy te, które pojawiają się najczęściej na specjalnej stronie. Poniżej znajdziesz kilka z nich.

  1. Jak zostać partnerem lub sponsorem?

    Wciąż szukamy partnerów i sponsorów, którzy chcą zaangażować się w tworzenie naszej konferencji. Więcej szczegółów uzyskasz pod adresem konferencja@grafconf.pl.

  2. Jak mogę zostać prelegentem?

    Lista prelegentów jest już zamknięta, wciąż jednak zbieramy zgłoszenia w ramach lightning talks, czyli krótkich prelekcji uczestników. Jeśli chcesz zostać jednym z nich – nagraj 10 minutowe wideo zawierające wystąpienie, które chcesz poprowadzić i wyślij na konferencja@grafconf.pl w temacie podając „Lightning Talks”. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy sześć, które ustawimy w preferowanej przez nas kolejności. Ich autorzy otrzymają wejściówki oraz możliwość wystąpienia na scenie. Podczas konferencji wystąpią cztery osoby, w razie nieobecności którejś z nich – miejsce zajmie kolejna. Wszystkie wystąpienia będą nagrywane.

  3. Czy mogę otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie?

    Pewnie! Zaświadczenia nie są wystawiane automatycznie, dlatego jeśli chcesz je dostać – daj nam znać wcześniej (i odbierz podczas konferencji), albo po wydarzeniu (prześlemy Ci je mailowo).