Lightning Talks

Zostań jednym z prelegentów podczas GrafConf 2018!

Otrzymujemy od Was sporo pytań i propozycji wystąpień podczas nadchodzącej konferencji, jednak, jako że program ustalamy według dość ścisłych wytycznych, jeśli chodzi o tematy, nie do końca chcemy organizować klasyczne Call For Papers. Nie oznacza to jednak, że nie chcemy posłuchać tego, co macie do powiedzenia. Wręcz przeciwnie!

W związku z tym zdecydowaliśmy się w tym roku zorganizować Lightning Talks, czyli krótkie - 10 minutowe prelekcje podczas których to Wy możecie się wykazać. Opowiedzcie o swojej pracy, problemach i technikach ich rozwiązywania. Współpracy z klientami, poszukiwaniu zleceń, produktywności albo innych tematach, które Waszym zdaniem są istotne w codziennej pracy projektanta.

Jak zostać prelegentem?

Z jednej strony chcemy, abyście mogli się wypowiedzieć, z drugiej bardzo istotna jest dla nas wartość merytoryczna konferencji, dlatego nie obejdzie się bez małej weryfikacji

Wyślij wideo

Jeśli chcesz zostać prelegentem na GrafConf 2018 i wygłosić Lightning Talk wystarczy, że nagrasz swoje wystąpienie (albo jego skrót – minimum 5 minut) i podeślesz nam ten film na adres hubert@grafconf.pl.

Nagrany film to dla nas możliwość poznania Was i sprawdzenia, jak radzicie sobie z przemawianiem. Nie będziemy oceniali jakości wideo, ani tego, gdzie zostało nagrane, nie będziemy go nigdzie publikować. Ocenimy jedynie to, czy prezentacja ma szansę spodobać się uczestnikom konferencji.

Na zgłoszenia czekamy do 16 września. Osobom, które wystąpią, damy o tym znać do 23 września.

O czym mówić?

Nie narzucamy Wam konkretnego tematu. Planowane 10-minutowe wystąpienie może dotyczyć szeroko pojętych zagadnień związanych z codzienną pracą twórczą, w szczególności naszych trzech tematów przewodnich - ilustracji, brandingu i tworzenia stron internetowych.

Ważne jest, abyście w Waszych wystąpieniach skupiali sie na konkretach, istotnych, merytorycznych zagadnieniach i unikali treści silnie autopromocyjnych.

Osoby, które wystąpią na konferencji otrzymają od nas wejściówki, nie musicie więc ich mieć, aby wysłać swoje zgłoszenie.