Miejsce

Konferencja odbędzie się w wyjątkowym wnętrzu Toruńskiego Centrum Kulturalno Kongresowego Jordanki

Do naszej dyspozycji będą trzy poziomy foyer oraz sala kameralna, która w tym roku pełnić będzie rolę wystawienniczo-networkingową. Prelekcje odbędą się natomiast w sali koncertowej gdzie wielopoziomowa widownia i balkony zapewnią Wam dobrą widoczność, a wygodne fotele sprawią, że spędzone na nauce godziny nie odbiją się na Waszym komforcie.

CKK Jordanki, to najnowocześniejszy budynek tego typu w regionie. Architekt - Fernando Menis zaprojektował go tak, aby ciekawa forma szła w parze z funkcjonalnością i szeroką gamą zastosowań. Ruchomy sufit na sali wykładowej oraz ściany wyłożone pikado zapewniają wysokie walory akustyczne. Na korytarzach wykorzystano natomiast dziwękochłonny turf wulkaniczny, dzięki czemu dzwięki nie przenoszą się z nich na salę.

Jak dojechać?

Toruń, to dobrze skomunikowane miasto, położone przy autostradzie A1, umożliwiającej szybki dojazd z dużych miast. Zatrzymuje się tu też wiele pociągów i autobusów na trasach dalekobieżnych

Samochodem

W CKK Jordanki znajduje się płatny parking podziemny na 185 miejsc, w cenie 3 zł za godzinę. Jeśli zabraknie tam miejsc możesz skorzystać z innych płatnych parkingów, ich lista znajduje się tutaj.

Strefa Płatnego Parkowania w Toruniu obowiązuje od poniedziałku do piątku, w sobotę zaparkujesz więc za darmo.

Autobusem lub pociągiem

Na miejsce z Dworca PKP dojedziesz w około 7 minut autobusami 12, 13, 14, 22, 27 (należy wysiąść na przystanku Aleja Solidarności).

Z dworca autobusowego, na którym oprócz autobusów PKS zatrzymują się tacy przewoźnicy jak FlixBus, Mobilis czy ModlinBus, najszybciej będzie pieszo (około 8 minut spacerem).

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki znaduje się pod adresem: al. Solidarności 1-3, 87-100 Toruń.

Odkryj Toruń

Jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce, którego zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO

Miasto słynie przede wszystkim z autentycznych zabytków sztuki i architektury gotyckiej. To tutaj również urodził się Mikołaj Kopernik – najsłynniejszy i najwybitniejszy mieszkaniec miasta. Nikt nie powinien stąd wyjechać bez pierników, których historia wypieku jest prawie tak stara, jak sam Toruń.

Uczestnicząc w konferencji znajdziesz się w samym centrum miasta, a do wszystkich zabytków, jak również do bogatej oferty gastronomicznej Torunia, będziesz mógł dotrzeć pieszo w zaledwie kilka minut.