Warsztaty

Zapisz się na darmowe warsztaty organizowane podczas konferencji

Jeśli interesuje Cię jakiś warsztat i chcesz wziąć w nim udział, musisz się najpierw na niego zapisać korzystając w formularza dostępnego pod przyciskiem „zapisz się” umieszczonego pod opisem każdego z warsztatów. Zapisy potrwają do końca niedzieli, 7. października.

W przypadku większej ilości zgłoszeń, niż dostępna liczba miejsc, uczestników wybiorą prowadzący warsztaty spośród nadesłanych zgłoszeń, a więc kolejność zgłaszania się nie gra roli.

Prawna ochrona marki

Magdalena Miernik
Sala A, 11.00 - 13.00

Na warsztatach na temat prawnej ochrony marki dowiecie się czym są znaki towarowe z prawnego punktu widzenia oraz jak je chronić.

Nie musisz przynosić żadnych dodatkowych materiałów, aby wziąć udział w warsztacie.

Podstawy kaligrafii i brushletteringu

Bartłomiej Tabaczyk
Sala B, 11.00 - 13.00

Podczas warsztatów nauczycie się posługiwać piórem i pędzlem, w kontekście pisma gotyckiego oraz brush letteringu. Dodatkowo zgłębicie tajniki tych dwóch stylów pisma odręcznego.

Na warsztatach musisz mieć ze sobą brush pen do kaligrafii oraz prosto ściętą stalówkę wraz z obsadką. Papier i tusz będzie czekać na Ciebie w sali warsztatowej. Niezbędne produkty będzie można zakupić także na stoisku w trakcie konferencji.

Wybór i kalibracja monitora dla grafika

Dominik Trojanowski, EIZO Polska
Sala C, 11.00 - 13.00

Dominik przedstawi główne cechy monitorów do zastosowań graficznych, opowie czym się różni kalibracja programowa od sprzętowej, a na koniec zaprezentuje proces kalibracji na żywo. Zainteresowane osoby będą mogły liczyć na jego pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Nie musisz przynosić żadnych dodatkowych materiałów, aby wziąć udział w warsztacie.

Jak walidować ideę biznesową - własną lub klienta

Tomasz Żmuda
Sala A, 13.45 - 15.45

Podczas warsztatów Tomasz nauczy was technik, które pomogą walidować pomysł na biznes – zarówno swój, jak i klienta. Oprze się na sprawdzonej i wdrażanej formie warsztatów produktowych, które mają zastosowanie na wielu poziomach począwszy od określenia grupy docelowej, definiowania i rozwiązania problemu, na architekturze usług kończąc.

Nie musisz przynosić żadnych dodatkowych materiałów, aby wziąć udział w warsztacie.

Digital painting dla początkujących

Adam Łapko
Sala B, 13.45 - 15.45

Adam przedstawi podstawy digital paintingu, doradzi wybór sprzętu (obalając jednocześnie kilka mitów), pokaże kilka przydatnych technik i tricków.

Podczas warsztatów potrzebować będziesz własnego komputera (z oprogramowaniem Adobe Photoshop) oraz dowolny tablet graficzny. Jeśli nie masz tabletu – będzie możliwość wypożyczenia kilku sztuk na miejscu. W warsztatach można także uczestniczyć jako obserwator.

Efektywne zarządzanie fontami

Robert Jarzębiński, IT Media
Sala C, 13.45 - 15.45

W trakcie warsztatu Robert pokaże praktyczne przykłady zarządzania dużą ilością fontów w systemach operacyjnych i aplikacjach.

Nie musisz przynosić żadnych dodatkowych materiałów, aby wziąć udział w warsztacie.

Nie każ im myśleć: podstawy użyteczności

Michał Mazur
Sala C, 16.15 - 18.15

Michał pomoże zrozumieć podstawowe zasady użyteczności interfejsów i często popełniane błędy przy ich projektowaniu. Dowiesz się również jak upewnić się, że to, co zaprojektujesz jest intuicyjne dla użytkowników, a nie tylko dla Ciebie.

Nie musisz przynosić żadnych dodatkowych materiałów, aby wziąć udział w warsztacie.

Jak projektować reklamy internetowe, które konwertują?

Piotr Wicher
Sala A, 16.15 - 18.15

Piotr przedstawi podstawy projektowania skutecznej reklamy internetowej, od displaya, przez social media, do mailingów, by Wasze projekty były nie tylko lepsze, ale przede wszystkim konwertowały.

Podczas warsztatów potrzebować będziesz własnego komputera (z oprogramowaniem Adobe Photoshop).

branding UX/UI ilustracja inne

Udział w warsztatach jest darmowy dla uczestników konferencji i obowiązują na nie wcześniejsze zapisy. Gwarancją zachowania rezerwacji jest punktualne przybycie. Program może jeszcze ulec zmianie.