Wystaw się!

Organizujemy wystawę „Cudze chwalicie swego nie znacie” w wersji drukowanej podczas tegorocznej konferencji!

Jeśli śledzicie Grafmag z pewnością znacie naszą serii inspirujących projektów Polaków w ramach której promujemy prace naszych rodzimych artystów. Konferencja, to idealne miejsce, aby pójść krok dalej i przenieść ideę do realnego świata materiałów drukowanych.

W związku z tym zapraszamy wszystkich artystów, a w szczególności ilustratorów i osoby zajmujące się plakatem do zgłoszenia swojego udziału w naszej akcji. Spośród wszystkich nadesłanych projektów wybierzemy sześć osób, których prace wystawione zostaną podczas konferencji obok tych nadesłanych nam przez zaproszonych gości - Patrycję Podkościelny, Gosię Herba, Bartosza Kosowskiego i Patryka Hardzieja. Projekty te pojawią się także w specjalnej edycji „Cudze chwalicie swego nie znacie” na Grafmagu.

Jak się zgłosić?

Nic prostszego, wystarczy, że pokażesz nam swoją pracę

Zgłoszenie

Zgłoszenia możecie nadsyłać do nas mailowo na konferencja@grafconf.pl, w temacie wpisując „Wystawa GrafConf”. Mail powinien zawierać wykonaną przez Was prace. Ilustracja nie musi być wykonana specjalnie na wystawę, musicie mieć jednak pełnię praw autorskich pozwalających Wam na wydruk i prezentowanie jej.

Projekty drukowane będą w formacie B1, więc jeśli chcecie wziąć udział w akcji - Wasza ilustracja musi być możliwa do reprodukcji w takiej właśnie wielkości. O pliki do druku prosić będziemy jedynie wyłonione do udziału w wystawie osoby.

Wystawa

Podczas wystawy zaprezentowanych zostanie dziesięć prac. Sześć z nich wybierzemy w otwartym naborze, cztery to ilustracje zaproszonych przez nas artystów. Na zgłoszenia czekamy do 9 września, wybrane osoby ogłosimy 12 września.

Prace na potrzeby wystawy wydrukowane zostaną w technologii druku pigmentowego przez Studio Gamut, a podczas zakończenia konferencji… rozdane wśród obecnych na niej uczestników!

Wszyscy artyści, których prace zostaną pokazane podczas konferencji otrzymają od nas wejściówki.