Spotkajmy się w Toruniu

Do naszej dyspozycji są trzy poziomy foyer oraz sala kameralna, która pełni rolę wystawienniczo-networkingową. Prelekcje odbywają się natomiast w sali koncertowej gdzie wielopoziomowa widownia i balkony zapewnią Wam dobrą widoczność, a wygodne fotele sprawią, że spędzone na nauce godziny nie odbiją się na Waszym komforcie.

CKK Jordanki, to najnowocześniejszy budynek tego typu w regionie. Architekt - Fernando Menis zaprojektował go tak, aby ciekawa forma dawała także doskonałe efekty akustyczne. Ruchomy sufit na sali wykładowej oraz ściany wyłożone pikado zapewniają wysokie walory akustyczne. Na korytarzach wykorzystano natomiast dźwiękochłonny turf wulkaniczny, dzięki czemu dźwięki nie przenoszą się z nich na salę.

Zdjęcie Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki w Toruniu

Jak dojechać?

CKK Jordanki położone jest w ścisłym centrum Torunia. Na miejsce z dworca kolejowego dojedziesz w około 10 minut autobusami 12, 13, 14, 27 (należy wysiąść na przystanku Aleja Solidarności). Z dworca autobusowego najszybciej będzie pieszo, około 8 minut spacerem. W Toruniu działają również Bolt oraz Uber.

Jeśli podróżujesz samochodem, możesz korzystać z płatnego parkingu na terenie obiektu, na którym dostępnych jest 185 miejsc. Więcej informacji na temat parkowania w Toruniu znajdziesz na stronie Ośrodka Informacji Turystycznej oraz naszym FAQ poniżej.

Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki Aleja Solidarności 1/3, 87-100 Toruń
Nocny widok na toruńskie Stare Miasto
Pomnik Mikołaja Kopernika w Toruniu
Widok na toruńskie Stare Miasto

Masz jakieś pytania?

 • Na terenie CKK Jordanki znajduje się płatny podziemny parking (możesz go obejrzeć na tym filmie), który umożliwia zakup całodobowego abonamentu, albo opłatę za wystane godziny. Szczegółowy cennik znajdziesz tutaj. Dostępnych jest 185 miejsc parkingowych, dlatego nie ma gwarancji, że wszystkim uczestnikom uda się tam zaparkować. Podkreślamy, że wjazd na parking, a także manewrowanie po nim, ze względu na dość ograniczoną ilość miejsca, może sprawić pewne problemy.

 • W ścisłym centrum Torunia dostępnych jest kilka parkingów, z których dotarcie na miejsce naszego wydarzenia zajmie jedynie chwilę. Listę dostępnych parkingów znajdziesz na stronie Ośrodka Informacji Turystycznej.

  Można również skorzystać z parkingów na terenie toruńskiej Strefy Płatnego Parkowania. Dojście z dowolnego miejsca w Strefie zajmie maksymalnie 20 minut.

  Wjeżdżających do Torunia ze wschodniej strony (np. z autostrady A1) zachęcamy do skorzystania z toruńskich parkingów w systemie Park&Ride. Jest to bez wątpienia najtańsza opcja na zaparkowanie swojego auta. Szczegółowe informacje na temat warunków i opłat znajdują się na stronie Miejskiego Zarządu Dróg w Toruniu.

 • Osoby mieszkające w Toruniu na pewno sobie z dojazdem na konferencję poradzą, dlatego tutaj opiszemy jedynie, jak dotrzeć na konferencję z dworca kolejowego i autobusowego.

  Z głównego dworca kolejowego:

  • autobusem nr 27 (kierunek Osiedle Leśne - Polana) — należy wsiąść na przystanku Dworzec Główny na ulicy Kujawskiej i wysiąść na przystanku Aleja Solidarności. Aby dojść do CKK Jordanki należy przejść przez ulicę - czas jazdy około 10 minut, odjazdy co około 12 minut,
  • autobusem nr 14 (kierunek Cmentarz Centralny) — należy wsiąść na przystanku Dworzec Główny na ulicy Podgórskiej i wysiąść na przystanku Aleja Solidarności. Aby dojść do CKK Jordanki należy przejść przez ulicę - czas jazdy około 10 minut, odjazdy co około 12 minut,
  • autobusem nr 13 (kierunek Plac Św. Katarzyny) — należy wsiąść na przystanku Dworzec Główny na ulicy Podgórskiej i wysiąść na przystanku Aleja Solidarności. Aby dojść do CKK Jordanki należy przejść przez ulicę - czas jazdy około 10 minut, odjazdy co około 8 minut,
  • autobusem nr 12 (kierunek Wrzosy I) — należy wsiąść na przystanku Dworzec Główny na ulicy Podgórskiej i wysiąść na przystanku Aleja Solidarności. Aby dojść do CKK Jordanki należy przejść przez ulicę - czas jazdy około 10 minut, odjazdy co około 13 minut,

  Z dworca autobusowego:

  Jeśli do Torunia przyjedziesz autobusem, najsensowniejszą metodą dostania się do CKK Jordanki będzie przybycie tej drogi pieszo, co powinno zająć około 7 minut.

Sponsor Główny
Papierowy Dizajn - Europapier Polska
Sponsorzy złoci
Lantre - Autoryzowany Sprzedawca Apple
BOSTO - tablety graficzne piórkowe, z ekranem LCD, all-in-one
Pentel
Partnerzy i patroni medialni
Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej
SAR - Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej
IBRA Instytut Brandingowy
The Brief - co znosi psychika grafika

Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymuj konferencyjne informacje w pierwszej kolejności