Miejsce

Konferencja odbywa się w wyjątkowym wnętrzu Toruńskiego Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki.

Do naszej dyspozycji są trzy poziomy foyer oraz sala kameralna, która pełni rolę wystawienniczo-networkingową. Prelekcje odbywają się natomiast w sali koncertowej gdzie wielopoziomowa widownia i balkony zapewnią Wam dobrą widoczność, a wygodne fotele sprawią, że spędzone na nauce godziny nie odbiją się na Waszym komforcie.

CKK Jordanki, to najnowocześniejszy budynek tego typu w regionie. Architekt - Fernando Menis zaprojektował go tak, aby ciekawa forma dawała także doskonałe efekty akustyczne. Ruchomy sufit na sali wykładowej oraz ściany wyłożone pikado zapewniają wysokie walory akustyczne. Na korytarzach wykorzystano natomiast dziwękochłonny turf wulkaniczny, dzięki czemu dzwięki nie przenoszą się z nich na salę.

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
Jak dojechać?

CKK Jordanki położone jest w ścisłym centrum Torunia. Na miejsce z dworca kolejowego dojedziesz w około 10 minut autobusami 12, 13, 14, 27 (należy wysiąść na przystanku Aleja Solidarności). Z dworca autobusowego najszybciej będzie pieszo, około 8 minut spacerem.

Jeśli podróżujesz samochodem, możesz korzystać z płatnego parkingu na terenie obiektu, na którym dostępnych jest 185 miejsc. Więcej informacji na temat parkingów i parkowania w Toruniu znajdziesz na stronie Ośrodka Informacji Turystycznej.

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
Aleja Solidarności 1/3,
87-100 Toruń
Stoiska wystawców podczas GrafConf 2019
Wystawa podczas GrafConf 2019
Publiczność podczas GrafConf 2019
Odkryj Toruń

Jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce, którego zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO

Miasto słynie przede wszystkim z autentycznych zabytków sztuki i architektury gotyckiej. To tutaj również urodził się Mikołaj Kopernik – najsłynniejszy i najwybitniejszy mieszkaniec miasta. Nikt nie powinien stąd wyjechać bez pierników, których historia wypieku jest prawie tak stara, jak sam Toruń.

Uczestnicząc w konferencji znajdziesz się w samym centrum miasta, a do wszystkich zabytków, jak również do bogatej oferty gastronomicznej Torunia, możesz dotrzeć pieszo w zaledwie kilka minut.

Nocny widok na toruńskie Stare Miasto
Pomnik Mikołaja Kopernika w Toruniu
Widok na toruńskie Stare Miasto

Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej konferencyjnej informacji!

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką prywatności.